در پست امرو مجموعه ای از اکشن ها هنری فتوشاپ را برای دانلود قرار داده ایم که همراه با فایل PSD ارائه شده اند. از مجموعه اکشن ها موجود در این مجموعه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. افکت فیلم وسینما: با اعمال تنظیمات نور و پیش تنظیم ها یک عکس با کتنراست سینمایی عالی با اتمسفر دراماتیک را تولید میکند.
  2. اکشن اسکن لاین تلوزیون:با ایجاد الگوی خطوط سایه رنگی و تنظیم کنتراست، عکسی با افکت فوق العاده به شما میدهد که مخصوص مناطق شهری است.
  3. اکشن درخشندگی ملایم نور: بصورت انتخابی نور را افزایش میدهد و در حالتی کاربرد دارد که بخواهید نور قسمتی از عکس را تغییر دهید بدون اینکه به جزئیات عکس آسیبی وارد شود.
  4. اکشن درخشندگی عمیق نور: یکی از زیبا ترین اکشن های موجود در مجموعه است که با ایجاد یک اتمسفر آسمانی حالتی فانتزی را به عکس شما میدهد.
  5. اکشن واضح کردن جزئیات عکس: این اکشن حاشیه های جزئیات تصاویر را شفاف کرده و در کل باعث افزایش کیفیت عکس و خلق تصاویر تحسین برانگیزی میشود.
  6. اکشن رنگ مات: اکشن جالب و پرکاربردی است که حالتی نقاشی وار به عکس میدهد در کل زماین کاربرد دارد که مجموعه ای از عکس ها را برای ساخت یک عکس ترکیب کرده اید این اکشن میتواند نمایی یکنواخت به عکس های شما دهد.
  7. و…………

دانلود 13 اکشن هنری فتوشاپ Artistic Photo Actions

مشخصات فایل دانلودی:

ATN & PSD | 800 Kb

لینک دانلود مستقیم:

دانلود 13 اکشن هنری فتوشاپ Artistic Photo Actions

رمز فایل: www.abipic.com

رمز : www.abipic.com
حجم فايل : درج نشده
  • 1,382

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تبلیغاتتبلیغات